Poptávkový formulář

- více informací
- více informací
- více informací
- více informací
- více informacíJak to funguje

SMS Connect

Popis služby

Odesílání SMS z vaší aplikace

Potřebujete aby váš e-shop, informační systém či jiná aplikace komunikovala automaticky prostřednictvím SMS s vašimi klienty? Služba SMS Connect je pro Vás ideálním řešením!

Tato služba slouží k napojení vlastní aplikace přes API do GSM sítě k zasílání SMS. Implementace je jednoduchá (cca 2-4 hod pro programátora) a v případě potřeby jsou vám k dispozici naši technici.


Výhody služby SMS Connect

  • nulový aktivační poplatek a žádný měsíční paušál
  • jednoduchá implementace do vaší aplikace
  • nízké ceny za SMS do ČR i zahraniči – od 0,72 Kč bez DPH
  • přehledy odeslanych i přijatych SMS
  • velmi kvalitní SMS včetně potvrzení o doručení
  • online statistika nákladů
  • průchodnost cca 30 SMS za sekundu

Postup aktivace služby

1

Zaregistrujte se

Vyplňte i své fakturační údaje, abychom vám případně mohli nastavit automatickou fakturaci. Po aktivaci účtu budete automaticky přihlášeni.

2

Dobijte si kredit

Kredit lze dobít prostřednictvím 5 platebních metod. Dobíjením kreditu můžete získat bonusy. Současně maté možnost zasláním SMS za cenu Kč 3,- obdržet kredit na 5 testovacích SMS.

3

Aktivujte si službu SMS Connect

Na této stránce zaškrtněte SMS Connect přes http - aktivní. Dále vyplňte přihlašovací formulář a nastavení uložte. V případě dotazů využijte naší asistence.

4

Implementace služby SMS Connect do vašeho systému

Implementaci služby do vašeho systému můžete provést sami dle technické dokumentace nebo opět využít naší asistence. Asistence s implementací služby SMS Connect je naceněna dle aktuálního ceníku

Informace o portálu
Partneři SMS Brány

©2009 – 2023 SMS Brána.cz

Na stránce smsbrana.cz používame jenom nezbytná cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek. Nepoužívame cookies ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.