Poptávkový formulář

- více informací
- více informací
- více informací
- více informací
- více informacíNáhledy aplikace

Náhled odesílače pro hromadné SMS Náhled odesílače pomocí SCV

Jak to funguje

Hromadné rozesílání SMS

Popis služby

Oslovte najednou velký počet osob
s maximální účinností

Umožňuje jednoduše a rychle komunikovat se zákazníky nebo zaměstnanci, či oslovit potencionální nové klienty s marketingovou nabídkou prostřednictvím hromadného rozesílání SMS.

Služba je určena převážně pro firmy, které potřebují odesílat více SMS najednou. Službu využívají i státní instituce a centra, která vyhodnocují krizové situace.

Hlavní výhody hromadného rozesílání

  • nulový aktivační poplatek a žádný měsíční paušál
  • cena za SMS od 0,72 Kč bez DPH
  • potvrzení o doručení v ceně SMS
  • propracovaný systém pro odesílání SMS a správu příjemců
  • odesílání 30 SMS za sekundu

Postup aktivace služby

1

Zaregistrujte se

Vyplňte i své fakturační údaje, abychom vám případně mohli nastavit automatickou fakturaci. Po aktivaci účtu budete automaticky přihlášeni.

2

Dobijte si kredit

Kredit lze dobít prostřednictvím 5 platebních metod. Dobíjením kreditu můžete získat bonusy. Současně maté možnost zasláním SMS za cenu Kč 3,- obdržet kredit na 5 testovacích SMS.

3a

Použijte hromadný odesílač SMS

Zde můžete využít přehledného adresáře kontaktů, šablon SMS, můžete nastavit čas odeslání SMS nebo číslo odesílatele SMS.

3b

Nebo použijte CSV odesílač

Tato metoda odesílá hromadné SMS prostřednictvím odesílače využívajícího CSV souboru s kontakty příjemců. Jedná se o soubor z Excelu či jiné databáze.

Informace o portálu
Partneři SMS Brány

©2009 – 2022 SMS Brána.cz

Na stránce smsbrana.cz používame jenom nezbytná cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek. Nepoužívame cookies ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.